Recenze ALINCO DJ-FX446

Ověřené recenze ALINCO DJ-FX446

saro

Přidáno: 20. června 2018

Zakoupeno v ELIX

• Vyborny prijem, skladnost, dlha vydrz baterie

zatial neviem

Tomáš Vlašim

Přidáno: 11. května 2017

Zakoupeno v ELIX

• Malý, lehký přístroj se slušnou modulací. Baterie kompatibilní s mobilem, nabíjení USB mini. Velmi příjemný zvuk při odskvelčování. Skvelč zůstává otevřený i při změně kanálů! Pokud při skenování je rušení na některém kanále, stačí na něm nastavit jakýkoli subtón a sken se přestane zasekávat. Obojí je velká výhoda pro portejblisty. Dosah zatím testován jen na cca 55km s mírnými překážkami. Výsledek R5. Skvělá nabídka: Dodavatel na požádání naprogramuje i horních 8 PMR kanálů. Využil jsem a jsem spokojen.
  • Zatím naprosto nic.

Doporučuji jako stanici pro každodenní nošení i pro výlety. Nezatíží vás ani tolik, jako mobilní telefeon. Vhodné i pro portejblisty. Stanice tedy funguje podle mých očekávání a ještě přináší některé nečekané výhody.

Žán Braník Praha

Přidáno: 13. dubna 2017

Zakoupeno v ELIX

• snadná obsluha, jednoduché ovládání
  • možnost trvalého otevření šumové brány, zůstane otevřená i po stisknutí PTT
  • při příjmu signálu začne výrazně chrčet (při otevřené šumové bráně), že není někdy vůbec rozumět protistanici
  • velmi náchylné na polohu ( vzdálenost od hlavy )
  • oproti jiným PMR stanicím se zdá, že 0,5 W Alinca je méně než 0,5 W jiných stanic. Možná je to tou použitou anténou. Zatímco já slyším, oni mne ne. A to z výrazně chodivé kóty.
  • Při přepínání kanálů to ve stanici jakoby "lupne", ale jen někdy.
  • Velmi málo muziky, za hodně peněz!
  • Předražená stanice + předražené příslušenství!

Nekoupil bych si to, kdybych to věděl.

Jiří

Přidáno: 28. října 2016

(Upraveno 28. října 2016)

Zakoupeno v ELIX

• Chybi u toho výrobku český návod...

Motorola TLKR T41

Motorola TLKR T41