ALINCO DR-138

ALINCO DR-138 ,VHF 136-174MHz, 60W - NOVINKA Nové ALINCO DR-138 je vysoce výkonný VHF 136-174MHz transceiver s výkonem až 60W...
4 990 Kč
Doporučená nabídka ELIX

Skladem • 1 varianta60 Kč100 % • 844 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ELIX

• Jsem spokojen včetně českého překladu.
    • Zatím jsem našel jen malinkou chybičku v překladu a to změna zbarvení displeje. Ale porovnáním s originálem jsem na to přišel.

Vysadila mě moje stanice a bude muset do opravy. Potřeboval jsem něco na 2 metry a tato stanice mě zaujala.
    Zatím jsem nic proti tomuto produktu neobjevil.
    Všem mohu doporučit

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt

• Celkem jsem spokojen lépe řečeno až do včerejšího dne.
    • Včera dopoledne stanice vypnuta a mic pověšen na háčku. Zničeho nic se ozvalo prásknutí jako bičem. 30 cm od mikrofonu došlo doslova k explozi pláště kabelu a byl doslova rozcupován. Nevím jak to mohl někdo naprogramovat na týden po ukončení záruky. Zatím se mě nepodařilo zjistit kde by se nechal tento 8 žílový kabel sehnat případně náhradní Mikrofon EMS-74. Bohužel bez toho je stanice k ničemu.

Zatím těžko říci jak dopadnu při schánění tohoto. V životě jsem viděl ledacos ale takovou destrukci kabelu a ještě bez nějaké zátěže mimo provoz jsem ani kolegové neviděli!

• , zakoupeno v ELIX

• Jsem spokojen včetně českého překladu.

Zatím jsem nic proti tomuto produktu neobjevil.
    Všem mohu doporučit