Motorola TLKR T80

Hlasové ovládání
Baterie
dobíjecí stanice

• , zakoupeno v Tegus.cz

• Tento produkt je určen pro amatérskou zájmovou činnost. A jako takoví odpovídá svému určení. Vysílačka má příjemně hlasitý a čistý zvuk, jednoduchá obsluha a kvalitní provedení. Dobrá výdrž baterie. Možnost nahradit akumulátor tužkovými bateriemi.
    • Nabíjení akumulátoru od nuly, po úplném vybití. Dlouhá doba nabíjení. 14h.

Vysílačky byli zakoupeny pro zájmovou činnost rodiny s přáteli, turistika, sport, ale i pro pracovní účely. Na krátkou vzdálenost dobrý. Ve městské zástavbě na přímou viditelnost 600 - 1000 m. Na volné ploše, z kopce do nížiny a po rovině, bez překážek je dostupnost 2 - 3 km, ale na vysokém kopci, při ideálních podmínkách, i několik desítek km. Je to PMR, nečekejte že se běžně dovoláte na stovky km. Jinak se hodí pro každou příležitost, funguje přesně tak jak jsem očekával. Mohu doporučit. Za mě spokojenost.

• , zakoupeno v MT elektro

• Není to profi, ale je to poctivá střední třída. Funguje bezvadně, ovládání je přehledné a jednoduché. Má čistý a zřetelný zvuk. Pro rodinné aktivity, i jako pracovní pomocník je to skvělá věc. Na vysokým kopci pro dálkoví spojení jsem je ještě nezkoušel, ale i to se jistě podaří. Potkával jsem na výletech nadšence, kteří tyto vysílačky hojně používají. Za mě dobrý, doporučuji.
    • Nic.

Na doporučení turistického klubu, kde se tento produkt hojně používá, jsem si tuto vysílačku zakoupil a jsem s ní velice spokojen. Hodí se pro každou příležitost, sportovní aktivity, i pro pracovní potřeby. Hustá zástavba ve městě 500 - 1000 m, na volném prostranství 2 - 5 km, na kopci bez problémů. Je to PMR tak nezvyšovat své požadavky a představy z Amerických filmů. Já jsem spokojen, slouží k účelům pro které byla sestrojena. Doporučuji pro zájmovou činnost.

• , zakoupeno v Santec-electronic

Zatím nezkoušeno. Jedná se o vánoční dárek. Jde o moji chybu. Původně jsem chtěl objednat TLKR T80 extreme .Zatím věřím v hodnocení uživatelů.

Rozměry
10 km
Hlasové ovládání
Baterie
dobíjecí stanice

Odolná radiostanice TLKR T80 Vám nabízí všechny funkce, které potřebujete. Vysílačka má dosah až 10 km, je vybavena LED svítilnou a taky odolná proti stříkající vodě.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Tegus.cz

• Nabíjení akumulátoru od nuly, po úplném vybití. Dlouhá doba nabíjení. 14h.

• , zakoupeno v MT elektro

• Nic.

• , zakoupeno v Santec-electronic

Cena a výkon super.

• , zakoupeno v eShop Yachtmeni

• Nabíjecí včetně stojanu na nabíjení
    • Dobře mi padnou do ruky
    • Kvalitní přenos i reprodukce
    • Ovládání je na můj vkus poněkud nezvyklé, musel jsem se sžít

Rozhodně bych neměnil, spojení na výletě, na sjezdovce, za auta do auta, možnosti využití jsou obrovské. Když je vysílačka nastavená, její ovládání zvládné úplně každý, nastavení je ovšem na můj vkus trošku zvláštní, chvíli jsem si zvykal. Dosah netřeba řešit, je to PMR se vším co k tomu patří, takže když se ve městě nedovolám za roh ulice, nepřekvapí mě to. Z kopce na kopec s tím jde udělat obrovské vzdálenosti (rekord je tuším 430km), ale člověk musí být trochu dobrodruh :)

• , zakoupeno v MALL.CZ

Je to dárek, nemůžu hodnotit.

• , zakoupeno v eShop Yachtmeni

• fungují, mají očekávané funkce

co psát, je to Motorola, fungují

• , zakoupeno v AK Toner

• zpracování
    • značka
    • signál
    • váha (ale vzhledem k baterii pochopitelná)

Dobré vysílačky. Překvapilo nás, že opravdu fungují i na větší vzdálenosti. Zkoušeno zatím přes 6 km na horách a ok. Ve městě 5 km, horší, ale to je díky zastavěnosti - za to vysílačky nemůžou.
    Takže za nás, doporučujeme.

• , zakoupeno v eShop Yachtmeni

• Hezky vypadají, ovládání dobré, zvuk pěkný. U funkce odposlouchání mistnosti lze nastavit citlivost mikrofonu.

Ještě nemám odskoušený dosah, ale veřím že bude dobrý

• , zakoupeno v amio.cz

• Kompaktní balení
    • Odolné provedení
    • Srozumitelný návod
    • Zapnutí a regulace hlasitosti otočným knoflíkem, jako u starého dobrého radiopřijímače
    • Led vestavěná svítilna
    • Provoz na aku-pack i na 4x AAA baterie
    • Vysílačky jde nabíjet ve stojánku jako kus nebo oddělit aku-pack a ten nabíjet samostatně. Je možný i provoz přímo z přiloženého adaptéru.
    • Vysílání i příjem bez problémů, kvalita zvuku dobrá
    • Dobrá jako monitor místnosti pro dítě při odpočinku-nereaguje ovšem na tiché hlásky, potřebuje hlasitější křik, pak vysílá kvalitně
    • Nejde dobře postavit na rovnou plochu-oblá spodní strana vysílačky slouží jako poutko na zavěšení
    • Nutno přečíst a porozumět návodu, a ten uchovat pro další generace
    • Minimum přímých tlačítek, téměř vše se řeší přes menu
    • Umí toho nadstandardně až moc

Dobrá sada vysílaček pro běžnou aktivní rodinu
    Motorolu znám z historie, i tato má dobré ovládání, kvalita vysílání je odpovídající pásmu UHF a výkonu PMR