Sencor SMR 120 Twin

5 km
Hlasové ovládání
Baterie

• , zakoupeno v tipa.eu

• Odpovídá představě, kterou jsem o produktu měl.
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Male, tak akorat do ruky. Kupovali jsme detem na hrani. Max. Vzdalenost, co jsme zkouseli, byla 2 km a fungovaly
    • Zatim nic

Za tu cenu super

• pěkná cena
    • akorát do ruky
    • funguje dobře

Jsme celkem spokojeni.Koupili jsme pro syna,má pokojíček v prvním patře rodinného domku,tady fungují suprově.Větší vzdálenost jsme zatím nezkoušeli

Určení
ruční
Dosah
5 km
Hlasové ovládání
Baterie
Automatický spořič baterie

Sada dvou osobních mobilních radiostanic s dosahem až 5 km v otevřeném terénu. 8 kanálů, nastavení hlasitosti, automatické skenování kanálů, monitorování kanálu, automatické potlačení šumu

Dosah až 5 km v otevřeném terénu
Tón ukončení vysílání
Zámek kláves ZAP/VYP
Indikátor stavu baterie
Držák na opasek
Napájení 3x AAA baterie (není obsažena)

Dokumenty

• , zakoupeno v tipa.eu

• Odpovídá představě, kterou jsem o produktu měl.

• Zatim nic

Za tu cenu super

• Super
    • Dobrá cena - supe výkon
    • Pozor na LED žárovky, v blízkosti vysilačka nefunguje...

doporučuji dokoupit dobíjecí baterie a využit postranní konektor pro nabíjení přímo na vysilačce.

• pěkná cena
    • akorát do ruky
    • funguje dobře

• , zakoupeno v XIP s.r.o.

• Krásný dárek pro vnoučka k svátku.

Za malou cenu kvalitní výrobek !

• , zakoupeno v ALFA.cz

Koupeno pro kluky na hraní a max. Spokojenost

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• - Působí bytelně,
    • - profesionálně - určeno pro malé zálesáky.
    • Zatím neověřeno.

Výborná cena a zatím předvedený výkon.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Fungují :-)

Splnily očekávání, byly zakoupeny dětem na hraní, případně pro jejich kontrolu.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Překvapivě velký dosah.

V dané cenové kategorii výborné.

• , zakoupeno v Solage.cz

kvalitni zbozi