Topcom Twintalker 9100

Podsvícení
Baterie
3 x AAA mikrotužkové

• , zakoupeno v Electro World

vše funguje jak má a co jsem očekával.

• Vše

Dobrá komunikace

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Design, cena, velmi rozsahle a univerzalni doplnkove vybaveni, siroka volba kanalu - tim se minimalizuje riziko, ze se budete s nekym jinym na jedne frekvenci krizovat.
    • Malo funkci, spatny scan, vyrazne mensi dosah nez vyrobce uvadi.

Pro komunikaci na malem prostoru dostacujici. Pro profesionalni praci bych si to ale neporidil. Nicmene pro prilezitostne pouziti ve vztahu k cene a vybave je to velmi dobra volba.

Určení
Hlasové ovládání
Podsvícení
Baterie
3 x AAA mikrotužkové

Souprava 2 vysílaček PMR 446 Mhz (volné pásmo), 8 kanálů, 38 subkanálů, podsvícený LCD displej, extra redukce šumu, uzamykání klávesnice, 5 zvonění, funkce Monitor, Scan, VOX, stopky, hodinky, vibrátor, 2 x single desktop nabíječka, 8 x NiMH baterie, 2 x klip na pásek, 2 x handsfree, 2 x autonabíječka, kufřík, odolné vůči stříkání vody, trojnásobně rozšířený dosah až do 10 km krytí IPX2 = Ochrana proti vodě kapající pod úhlem 15°

Přehled IP krytí (pro informaci):

IPX6 Ochrana před intenzivně tryskající vodou

IPX7 Ochrana proti dočasnému ponoření

IPX8 Ochrana proti trvalému ponoření

• , zakoupeno v Electro World

vše funguje jak má a co jsem očekával.

• při použití na chalupě výborné
    • nezobrazuje čas, ačkoli to u výrobku je uvedeno. Byl to jejden z důvodů., proč jsme si tuto vysílačku pořídili, proto je to zklamání

nachalupu skvělý pomocník. V autech jsme ještě nezkoušeli - případně doplním zkušenost později

• Vše

Dobrá komunikace

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Malo funkci, spatny scan, vyrazne mensi dosah nez vyrobce uvadi.

• Vše bylo již posáno
    • taktéž

Vybral jsem si tento produkt vzhledem k dosahu. Stalo se mi ale, že jedna ze stanic odmítá pracovat i při nabitých článcích, a to tak, že se rozsvítí celý display a nic nefunguje. Nemohu dodnes najít opravnu a ani mi neporadili v prodejně. Takže tento set je mi k ničemu. Snad někdo poradí ? Vilda

• paráda

super

• , zakoupeno v KASA.cz

• Praktický pomocník do terénu, do firmy, na chalupu, pro společnou jízdu automobily apod. Úspora za mobilní operátory. Snadná obsluha, slušný dosah.
    • Jedny nabíjecí baterie od počátku s minimální výdrží. Nutnost jejich výměny. Kasa zajistila - byť mimo reklamaci.
  • , zakoupeno v ALEXA

• - Cena.
    • - Jednoduché, pohodlné ovládání.
    • - Výdrž akumulátoru.
    • - Bohatá výbava příslušenství.
    • - Praktický kufřík.
    • - Zklamání z dosahu.

Vysílačky posloužily dobře při komunikaci posádek 2 aut. Celkově spokojenost s výrobkem, několikrát jsem ale řešil potíže s kvalitou přenosu hlasu mezi vysílačkami, když na dálnici se mezi naše auta, vzdálená několik set metrů od sebe, zařadilo několik jiných vozů, která narušila přímou viditelnost. U vysílaček s deklarovaným dosahem až 9km bych čekal, jsem čekal, že si s takovou situací poradí.

• - dobrý dosah
    • - výdrž akumulátorů
    • - PANIC tláčítko
    • - ovládání
    • - přepravní kufřík

Pro airsoft naprosto perfektně vyhovující (až na barvu) vysílačky. Hledal jsem především nízkou cenu a aby byly v balení dvě vysílačky, tyto vyhrály protože jako jedny z mála nabízejí i bohaté příslušenství. Konstukce je bytelná a rozhodně u mě nejsou jako v bavlnce, takže vydrží i trošku drsnější zacházení. I v husté vegetaci a větší zástavbě si vede s čistotou signálu dobře. Před nimi jsem měl konkurenční produkt ve stejné cenové kategorii, nabíječky odešly do měsíce a zpracování produktu bylo nesrovnatelně horší, než je tomu tak u těchto vysílaček.
    Jsou to určitě jedny z lepších vysílaček na trhu, které jsou zároveň i za přijatelnou cenu, když se vezme v potaz, že jsou v balení dvě. Takže za tu cenu rozdhoně dost muziky.

nejlepsi