Recenze UNIDEN UBC 125 XLT

Ověřený zákazník ELIX

Přidáno: 14. srpna 2017

Zakoupeno v ELIX

• Kvalitní provedení
  • V dané cenové relaci splnilo očekávání
  • Přehledný displej
  • škoda, že nemá indikaci stavu baterie, upozorní jen na téměř vybitou baterii

Přidáno: 30. září 2016

Zakoupeno v eShop Yachtmeni

• Kvalitní provedení,jsem s nim spokojený
  • Snad jen chybí na dyspleji ukazatel stavu baterie,objeví se až pár minut před vybitím.

Doporučuji !!!

Martin Konečný

Přidáno: 17. září 2016

Zakoupeno v eShop Yachtmeni

• Perfektní pomocník na odposlech různých frekvencí.
  • Přístroj jsem pořídil k odposlechu nejmenované společnosti - pro mé účely funguje perfektně.
  • Ovládání není nakonec až tak složité, jak se při prvním použití zdálo.
  • Hodně dlouho jsem tápal, než jsem pochopil nastavování konkrétních frekvencí.
  • Český návod je dost strohý, a moc vám nepomůže.
  • Pokud neznáte konkrétní frekvence které zadáte přímo, vyhledávání trvá kvůli velmi širokému spektru velmi dlouho.

Doporučuji!

Přidáno: 1. srpna 2016

kubik

Přidáno: 8. května 2016

• jednoducha obsluha
  • konektor BNC je super
  • close call
  • cena.vzdy by mohla byt nizsia,ako spravny slovak budem vzdy pindat.
  • antena mi pride ze ak ju budem nosit volne v batohu,nevydrzi vela,treba si davat pozor.

za super cenu vela muziky
letovu prevadzku chyta vynikajuco aj na velych rovinach,netreba ist na vrch kopca
skusal som ho aj na stefanikovom bradle a zachitil aj lodnu prevadzku,to ma prekvapilo

Dodo

Přidáno: 2. května 2016

• Za málo peňazí veľa muziky, teda skôr kvákania :-D

Široký rozsah a dobrá citlivosť. Jednoduchá priam blbuvzdorná obsluha a ako bonus možnosť kompletného ovládania cez PC.

Jirka

Přidáno: 13. prosince 2015

• Provedení, ovládání
  • Kvalita ovládacích prvků, nečitelnost již po 5-ti hodinách používání u tlačítek ( hold, srch, I/O, Func, ctr, vyp/zap )
  • Dále pak programy pro komunikaci s PC- nefumkční - nenalezen port pro komunikaci.

Mám ho chvíli, ale jsem spokojen. Někde jsem četl o výměně antény, také vyzkouším.

Jan Hirsch

Přidáno: 27. listopadu 2015

• jednoduchá obsluha přes PC
  • kvalitní příjem

Se scannerem jsem zcela spokojen.

Jarda

Přidáno: 18. listopadu 2015

Zakoupeno v eShop Yachtmeni

• Robusní přístroj, žádné šméčko co se rozpadne
  • Intuitivní ovládání
  • Krásně veliký display čitelný i z větší vzdálenosti
  • Široké a hodně praktické možnosti nastavení
  • MiniUSB port pro napájení, nabíjení vložených akumulátorů i
  • komunikaci s PC
  • Přiložený pendrek (anténa) na svou velikost celkem funguje
  • Slušná citlivost
  • Možnost textové poznámky k jednotlivým kanálům je velká výhoda
  • Má AIRmilitary pásmo! V této ceně bezkonkurenční
  • Krapet větší do ruky

Kupoval jsem jako náhradu za Uniden EZI33XLT, kterého předčil ve všech směrech (krom velikosti, EZI byl parádní do kapsy). Po připojení kvalitnější antény teprve ukáže co umí. Bez rozmýšlení bych koupil znovu :-)

Karel Kocourek

Přidáno: 28. září 2015

Zakoupeno v eShop Yachtmeni

• Přímé USB propojení do PC, intuitivní ovládání, široký rozsah.
  • 10x50 pamětí je trochu málo. Nastavení kroku vyhledávání je možné v pevných rozsazích kmitočtů, které neodpovídají úplně českému rozložení. Údajně méně odolný vstup než téměř 2x tak drahý UBC 3500 XLT, ale to nedokážu porovnat.

Oficiální software pro PC je nutno platit zvlášť, existuje freeware alternativa scan125 pracující uspokojivě. Nižší odolnost vstupu řeším externími filtry nebo úskopásmovými anténami. Měl jsem už jeden UBC 125 XLT a tento jsem pořizoval i s ohledem na spolupráci se stejným softwarem.

Reakce obchodu  eShop Yachtmeni

Dobrý den, děkujeme za recenzi! U produktu doplněny další SW, jež možno použít alternativně.

Martin

Přidáno: 23. srpna 2015

• Prehľadný display
  • Ľahké programovanie pomocou PC
  • Ľahké ovládanie
  • Close call (výborná súčasť, ak začne vo vašom okolí niekto vysielať, hneď viete na akej frekvencií)
  • Temporary L/O (ak je na nejakej frekvencií rušenie, zapnete na nej Temp. L/O a skener ju preskočí, všetky takto vybolokované frekvencie sa ale odblokujú po ďalšom zapnutí skeneru)
  • Každé pásmo má vyhradené svoje kroky (napr. na UHF nemôžete nastaviť krok iný ako 6.25kHz)
  • Dynamické pamäte by boli vhodné, ale 50 kanálov v 10 bankách sú postačujúce na bežné používanie.
  • Anténa ktorá k nemu prišla má zlý konektor, kúsok sa hýbe zo strany na stranu, odporúčam objednať lepšiu anténu (nielen kvôli konektoru, aj príjem bude MNOHONÁSOBNE lepší)
  • Odporúčam Nagoya NA771 z ebayu (pozor na faky, originál stojí zhruba 10 dolárov, nekupujte 3 dolárové verzie)
  • Odkaz na originál NA771: http://www.ebay.com...

Veľmi dobrý scanner, konkurencie schopný vočši oveľa drahším skenerom. Spracovanie je robustné, na materiáli si dali záležať.

Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. června 2015

Zakoupeno v Shop3000

• Slušný přístroj za rozumnou cenu.Výborná citlovost po výměně antény za Diamond RH 789
  • Nepodařilo se mi rozchodit připojení k PC. Návod jen v angličtině.

Ideální přístroj pro flyspotting.

Přidáno: 13. února 2015

• kompaktnost, rychlost
  • placený software, freewarovy software NEKOMUNIKUJE s evropskou verzí, cena tak cca 30$

rychlý , prijemne ovladani i funkce

Reakce obchodu  eShop Yachtmeni

Dobrý den, ano oficiální SW je placený, ale u produktu uvádíme celkem 3 alternativy SW zdarma, jež komunikují.